Тимошенко випустять на свободу восени?

Тимошенко випустять на свободу восени?

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, який останнім часом зачастив в Україну (разом з колишнім президентом Європарламенту Петом Коксом), прозоро натякнув: у вересні екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко може вийти на свободу, повідомляє «Голос.Ua» з посиланням на «Вісті».

Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, який останнім часом зачастив в Україну (разом з колишнім президентом Європарламенту Петом Коксом), прозоро натякнув: у вересні екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко може вийти на свободу, повідомляє «Голос.Ua» з посиланням на «Вісті»«Євросоюз визначив три умови, які необхідно виконати, щоб угода про асоціацію була підписана в листопаді цього року у Вільнюсі. Це – реформа правової системи, виборчого законодавства і справа Юлії Тимошенко. Здається, є шанс, що до кінця вересня щодо цих трьох питань будуть результати, які дозволять підписати угоду», – заявив політик.

Він підтвердив, що переговори про долю Тимошенко ведуться. Але в деталі вдаватися не став, вважаючи, що це може зашкодити процесу.

Джерело видання, близьке до Адміністрації Президента, говорить: коридорами влади ходить версія, що Юлію Тимошенко таки відпустять восени на свободу.

«Кажуть, її звільнять за дава тижні до виборів у Німеччині (вересень). Буде такий передвиборчий подарунок Меркель, аби вона могла потім з чистою совістю агітувати за угоду про асоціацію з Україною. Тим паче, Тимошенко вже безпечна. Брати участь у виборах не може через судимості», – зазначив співрозмовник.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *