У Бережанському деканаті відбувся з’їзд молоді (ФОТО)

У Бережанському деканаті відбувся з’їзд молоді (ФОТО)

В урочищі Монастирок, що в Бережанському деканаті, відбувся деканальний з’їзд молоді.

qa

Близько 150 юних учасників з різних парафій прибули у це святе місце, щоб разом помолитися за мир та спокій в Україні, пройти Хресну дорогу в цьому намірі та спільними благаннями випросити в Бога кращого майбутнього для себе та своєї Батьківщини. Захід був приурочений 150-літтю з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

qa6

 

Дійство розпочалось із Вечірні та Святої Літургії, яку співав молодіжний церковний хор ім. о. Лева Джулинського села Лапшин. Усі присутні мали можливість приступити до Святої Сповіді та Святого Причастя, яке жертвували за військових, що перебувають в зоні АТО. Опісля отець-декан Михайло Бугай, який очолював Святу Літургію, звернувся до молоді з привітальним словом від імені о.Ореста Павліського, голови комісії у справах молоді у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії. Він закликав юнацтво бути свідомими християнами та патріотами своєї землі і в нелегкий час молитися про заступництво Бога та Матері Божої за наш народ, адже сьогодні такі ж молоді хлопці стоять на передовій, захищаючи спокій в Україні.

qa5

Після Служби Божої у виконанні народного аматорського жіночого камерного хору «Глорія» (м. Бережани) відбулось музично-художнє дійство «Мойсей українського народу», присвячене 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, розроблене на основі листів митрополита Андрея до матері Софії.

Менші учасники дійства мали змогу послухати також концерт своїх ровесників зі студії «Крок», які під керівництвом свого наставника п. Романа Видиша натхненно виконували пісні про Бога та Україну.

Завершилось все улюбленими бансами та ватрою, які організували семінаристи разом із бережанськими аніматорами.

qa4

qa2

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *