У березні місцеві бюджети Тернопільщини отримали від юридичних осіб понад 4 млн грн єдиного податку

У березні місцеві бюджети Тернопільщини отримали від юридичних осіб понад 4 млн грн єдиного податку

На початок квітня цього року на спрощеній системі оподаткування перебуває 3624 суб’єктів господарювання – юридичних осіб Тернопільщини. З них на третій групі за ставкою податку у розмірі 3 відсотки налічується 196 платників, у розмірі 5 відсотків – 2692, на четвертій групі – 736 платників. Про це повідомили у відділі організації роботи Головного управління ДФС у Тернопільській області.

За словами начальника Головного управління ДФС в області Ігоря Комендата, у березні вказані юридичні особи перерахували до місцевих бюджетів 4,3 млн грн єдиного податку, виконання прогнозного показника становить 340,5 відсотка.

Нагадаємо, що згідно із Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», зміни у частині спрощеної системи оподаткування стосуються третьої групи єдинників:

– ставки податку для них зросли з 2% до 3% для платників ПДВ і з 4 до 5 відсотків для неплатників ПДВ;

– річний обсяг доходу не повинен перевищувати 5 млн грн.

Також змінилися порівняно з попереднім роком ставки податку для єдинників 4 групи:

– для ріллі, сіножатей і пасовищ (окрім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, а також ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) і переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у т.ч. на умовах оренди) – 0,81;

– для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях, – 0,49;

– для багаторічних насаджень (окрім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях) – 0,49;

– для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах і на поліських територіях – 0,16;

– для земель водного фонду – 2,43;

– для ріллі, сіножатей і пасовищ, що перебувають у власності сільськогосподарських товаровиробників, які спеціалізуються на виробництві (вирощуванні) і переробці продукції рослинництва на закритому ґрунті, або надані їм у користування, у т.ч. на умовах оренди – 5,4.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *