У десятці кращих студентських команд світу

На Всесвітній зимовій Універісаді 2017 року, що завершилася в Казахстані, збірна України порадувала своїх уболівальників дев`ятьма медалями і десятим загальнокомандним місцем. В активі українських студентів – два «золота», три «срібла» і чотири «бронзи». До речі, за кількістю здобутих медалей Україна розділила сьому позицію з Чехією. Першу медаль найвищого гатунку для нашої збірної принесла Надія Бєлкіна, яка перемогла своїх конкуренток у біатлонній гонці переслідування.

Друге “золото” для української команди здобули Олександра Назарова та Максим Нікітін, які стали чемпіонами у спортивних танцях на льоду. У змаганнях наші спортсмени були кращими як у короткій, так і у довільній програмі.

Перше «срібло» на зимовій Універсіаді-2017 для української збірної завоювала Аннамарі Данча. У гігантському паралельному слаломі у змаганнях зі сноубордингу у фіналі наша спортсменка за підсумками двох заїздів поступилася представниці Польщі Александрі Крол лише на 0,08 секунди.

Ще одне друге місце подарувала українським уболівальникам біатлоністка Яна Бондар. У спринті на 7,5 км вона програла лише представниці Казахстану Галіні Вішнєвській. Також срібну нагороду Яна Бондар виграла і у гонці з масовим стартом.

Відразу дві бронзові нагороди виборов сноубордист Олександр Белінський – у паралельному гігантському слаломі та гігантському слаломі.

До «золота» Універсіади біатлоністка Надія Бєлкіна додала ще й бронзову нагороду в індивідуальній гонці.

Останню бронзу на змаганнях наша команда виборола в біатлоні, цього разу – у змішаній естафеті. Збірна України у складі Надії Бєлкіної, Яни Бондар, Максима Івка та Артема Тищенка конкурували з росіянами і господарями змагання, проте, програли їм у стрільбі.