У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру навчали раціонально використовувати енергоресурси (ФОТО)

У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру навчали раціонально використовувати енергоресурси (ФОТО)

12352525

У гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось засідання жіночого клубу «Гармонія» на тему: «Стале домогосподарство: від особистої енергоефективності – до енергетичної незалежності держави», яке у формі тренінгу провели представники громадянської мережі «ОПОРА». Про це повідомили у відділі активної підтримки безробітних ТМРЦЗ.

«Cьогодення вимагає від нас рацінальності та заощадження. З підняттям тарифів на комунальні послуги люди все більше цікавляться темою економії енергоресурсів, не втрачаючи комфорту», – звернулась до присутніх фахівець центру зайнятості Інна Лісовська.

Представники «ОПОРИ» Наталія Радковська та Олена Зарічна ознайомили учасників заходу з досвідом та практикою європейських країн, де запроваджено обов’язкове сортування сміття, вторинне використання ресурсів та бережливе ставлення до природи.

«Ми повинні навчитися не заощаджувати, а раціонально використовувати ті ресурси, які нам потрібно. Якщо вимикати світло, економити воду, купувати прилади економкласу, зрештою замінити старі лампочки на енергозберігаючі – то одразу зможемо відчути різницю по оплаті комунальних послуг, – сказада еко-тренер Олена Зарічна. – Тому, намагайтесь скоротити кількість відходів: купуйте мінімум товарів в упаковці, або обирайте товари у таких пакуваннях, які можна використовувати багато разів. Зміна наших щоденних дій, звичок щодо використання ресурсів може зробити значний внесок до енергетично незалежної держави».

Під час заходу учасники жваво обговорювали підняті питання, ділилися досвідом та наводили власні життєві приклади щодо того, як раціонально використовувати електроенергію, газ, тепло та воду.

На завершення тренінгу присутні отримали постери та листівки, розроблені за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares