У Кременеці на Тернопільщині відбудуться змагання із санного спорту «Кубок Бони-2016» (ФОТО)

У Кременеці на Тернопільщині відбудуться змагання із санного спорту «Кубок Бони-2016» (ФОТО)

u-1

З 11 по 14 серпня 2016 року на навчально-спортивній базі «Колос» у місті Кременець на Тернопільщині відбудуться змагання із санного спорту «Кубок Бони-2016». Про це повідомляє сайт «Пульс Кременця».

 «Кубок Бони» започаткували у Кременці в 2001 році. З 2003-го ці змагання було включено до Єдиного календаря Міжнародної Федерації санного спорту.

Кременецьку санну трасу, довжина якої – 1000 метрів, почали зводити у середині 1990-х років. Протягом 2000-2004 років будівництво завершили. Споруда відповідає правилам проведення змагань Міжнародної Федерації санного спорту міжнародного рівня. Урядом України в 2006 році базі надано статус навчально-спортивної бази олімпійської підготовки з санного спорту.

Щороку у міжнародних змаганнях «Кубок Бони» беруть участь близько 12 команд з різних країн світу. Цього року очікують спортсменів із Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії, Словаччини, Болгарії, Молдови та Румунії.

За інформацією директора Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Анатолія Малищика, пробні заїзди пройдуть у різні етапи. Зустріч і прийом міжнародних гостей та делегатів з Києва відбудеться напередодні урочистого відкриття «Кубку Бони», нагородження переможців і закриття змагань заплановано на 14 серпня 2016 року.


 
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *