У лісі на Підгаєччині змія вкусила селянина

У лісі на Підгаєччині змія вкусила селянина

Змії дошкуляють не лише мешканцям екзотичних країн, поширені вони і в нас, на Тернопіллі.

Рятувальники просять мешканців і гостей області бути обережними під час прогулянок на природіЯк повідомили в обласному управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій, недавно від укусу плазуна постраждав мешканець Козівського району. 34-річний чоловік отримав травму, коли збирав гриби у лісі поблизу села Литвинів Підгаєцького району. Змія вкусила його у палець руки.

Рятувальники просять мешканців і гостей області бути обережними під час прогулянок на природі. Змії зазвичай не нападають на людину, якщо їх життю нічого не загрожує, а, навпаки, утікають. У них поганий зір, слух, але своїм тілом вони добре вловлюють коливання землі на відстані до 15 метрів. Проте в спеку плазуни стають малорухливими, а відтак на них легко наступити.

Якщо вкусила змія, головним засобом лікування є введення спеціальної сироватки, яку треба застосувати не пізніше 2 годин з моменту травмування. Щоб перешкодити розповсюдженню отрути по тілу, слід негайно накласти пов’язку вище місця укусу. Також можна відсмоктати отруту, та коли є подряпини у ротовій порожнині, це може бути небезпечно. Аби послабити біль, прикладають щось холодне.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *