У ЛНР продовжуються зачистки

У ЛНР продовжуються зачистки

«Влада» ЛНР продовжують ліквідацію «героїв Новоросії», за допомогою яких отримали контроль над територіями півдня Луганщини. Після знищення лідерів угруповань в Алчевську, Красному Лучі та Антрациті, а також усунення свердловської козачої банди настала черга «ключових фігур» в Первомайську.

Варто нагадати, що «зачистка» першотравневої угруповання почалася наприкінці січня 2015 вбивством «народного мера» Євгена «Малюка» Іщенко. Після цього місцеві «ополченці» не виявляли відкритої ворожнечі до режиму Плотницького, а їхні лідери хтось Роман Фадєєв на прізвисько «Фадей» переховувався в Москві. За власними джерелами сайту informatory.lg.ua, нещодавно він повернувся в місто. Незабаром «Фадея» разом з Олександром Глущенко, відомим як «Душман», застрелили.

До старту «російської весни» Р. Фадєєв відбував покарання у місцях позбавлення волі, а А. Глущенко працював начальником міського карного розшуку. Після захоплення Первомайська вони обидва вважалися наближеними до «народного меру» Первомайська Є. Іщенко.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares