У новорічну ніч спокій жителів Тернопільщини охороняли понад 500 поліцейських 

У новорічну ніч спокій жителів Тернопільщини охороняли понад 500 поліцейських 

У новорічну ніч правоохоронці посилено патрулювали у місцях масового скупчення людей та дбали про те, аби краяни безпечно святкували. Про це повідомили у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Загалом на охорону правопорядку були задіяні понад півтисячі поліцейських. Із них 251 – несли службу біля головних ялинок. У складі слідчо-оперативних груп в новорічну ніч працювали 170 працівників поліції.

Вжиті заходи допомогли запобігти ситуаціям криміногенного та надзвичайного характеру. В області не допущено серйозних порушень громадського порядку, не зафіксовано грабунків та інших резонансних злочинів.

Значна увага співробітників поліції була зосереджена на використанні забороненої піротехнічної продукції. У новорічну ніч було зафіксовано кілька випадків запускання феєрверків в обласному центрі. Про ці факти поліцейським повідомляли небайдужі громадяни. Правоохоронці виїжджали на місця подій і проводили з порушниками профілактичні бесіди. У разі ж повторення подібних ситуацій винуватці будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Правоохоронці й надалі під час новорічно-різдвяних свят нестимуть службу в посиленому варіанті та дбати про безпеку краян.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares