У пастку телефонних аферистів потрапили дві пенсіонерки з Тернопільщини

У пастку телефонних аферистів потрапили дві пенсіонерки з Тернопільщини

Два факти телефонного шахрайства зареєстрували правоохоронці Тернопільщини. В обох випадках потерпіли пенсіонерки. Тернополянка віддала аферистам 500 доларів, а жителька Борщівського району – 1500 гривень.

За інформацією СЗГ УМВС України в Тернопільській області, схеми, за якими ошукали жінок, ідентичні. До пенсіонерок зателефонували вночі й повідомили, що їхні сини вчинили дорожньо-транспортні пригоди. За вирішення питання з міліцією потрібно заплатити гроші. Замість того, щоб зв’язатися з родичами і перевірити отриману інформацію, жінки почали виконувати умови аферистів.

Тернополянка передала незнайомому чоловікові, який прийшов до неї додому, майже 500 доларів. А мешканка Борщівського району винесла водію таксі близько 1500 гривень.

Те, що стали жертвами шахраїв, жінки зрозуміли лише після того, коли зв’язалися зі своїми синами. Останні запевнили, що з ними усе гаразд і вони всю ніч були вдома.

Про факти шахрайств повідомили правоохоронців. Зловмисників розшукують.

За словами керівника сектора психологічного забезпечення УМВС України в Тернопільській області Михайла Козюка, у всіх ситуаціях варто зберігати спокій і діяти виважено. Як стверджують психологи, шахраїв відлякують саме впевнені у собі та наполегливі люди.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *