У Підгайцях і Чорткові – нові керівники міліції

У Підгайцях і Чорткові – нові керівники міліції

Чортківський райвідділ міліції очолив підполковник міліції Валентин Юрчак. Його кандидатуру на посаду погодили з місцевою владою, громадськими організаціями та активістами.

Нового керівника міліції Чортківщини обирали з-поміж чотирьох претендентів: підполковника мiлiцiї Андрiя Свинарчука, підполковника міліції Василя Коваля, пенсіонера ОВС Теодозія Святковського та, власне, підполковника міліції Валентина Юрчака.

Напередодні призначення в сесійній залі районної ради відбулося громадське обговорення кандидатур на посаду начальника районного відділу внутрішніх справ.  Думки щодо призначення кандидатури начальника райвідділу розділилися. Однак, зважаючи на ситуацію, що склалася зараз в країні, посада керівника територіального підрозділу одного з найбільших районів області не може більше залишатися вакантною. Тому керівництво міліції області прийняло рішення тимчасово призначити на посаду підполковника мiлiцiї Валентина Юрчака.

Валентин Юрчак пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю. Чорткiвського райовiддiлу міліції. З 2006 року – заступник начальника районного вiддiлу – начальник міліції громадської безпеки Чорткiвського райвідділу міліції.

Обов’язки начальника Підгаєцького райвідділу міліції тимчасово виконуватиме майор міліції Юрій Кунька. Він народився 29 липня 1984 року у селі Литвинiв Пiдгаєцькийрайон. Закінчив Львiвський державний унiверситет внутрiшнiх справ за спеціальністю правознавство.  В органах внутрішніх справ з 2001 року. Роботу в міліції розпочав зі служби дільничних інспекторів міліції Підгаєцького райвідділу. Продовжив роботу оперуповноваженим  кримінальної міліції у справах неповнолітніх спочатку цього ж райвідділу. З лютого 2014 року -начальник кpимiнальної мiлiцiї Козiвського районного вiддiлуУправлiння МВС України в Тернопiльськiй областi.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *