У Підволочиському районі мобілізаційний план виконали на 100 відсотків

У Підволочиському районі мобілізаційний план виконали на 100 відсотків

Мобілізаційний план 6-ої черги виконали в області на 29,5 відсотка. У Підволочиському районі забезпечили 100-відсотковий план з мобілізації. Про це повідомив керівник сектору мобілізаційної роботи Тернопільської облдержадміністрації Ігор Романовський.

«Гарні показники також подали Теребовлянський ОРВК – 66,2 відсотка, Зборівсько-Козівський – 43,6, Збаразько-Лановецький – 34,5, Чортківський – 32, – зазначив Ігор Романовський. – Не виконують належним чином мобілізаційної кампанії у Бережанському та Монастириському районах і в місті Кременець».

Звернули увагу також на роботу військово-лікарських комісій. Відтепер додаткове обстеження військовозобов’язані будуть проходити у військових медзакладах задля підтвердження достовірності медичних висновків.

«Високі показники непридатності за станом здоров’я спостерігаються у Бучацькому, Монастириському, Борщівському та Заліщицькому районах, – зауважив голова ТОДА Степан Барна. – Ми переглядатимемо склад цих військово-лікарських комісій. Корупція і обман при виконанні мобілізаційної кампанії є неприпустимими поняттями. Працівники військово-лікарських комісій пройдуть переатестацію і за потреби будуть замінені більш кваліфікованими медиками. У разі підтвердження корупційних дій під час оглядів військовозобов’язаних, вони нестимуть відповідальність».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *