У погоні за лідером

У черговому турі першості ФК «Тернопіль» грав на виїзді у Новій Каховці з «Енергією» і переміг 1:0.

ФК «Тернопіль» грав на виїзді у Новій Каховці з «Енергією» і переміг 1:0

Тернополяни домінували на початку першого тайму, гарно комбінували і створили 3 хороші нагоди для взяття воріт, Одна щоразу гравцям бракувало точності або ж виручав голкіпер господарів, – повідомила прес-служба клубу.

У другому таймі на полі вже точилася рівна гра без особливої гостроти і, здавалося, що матч закінчиться унічию.

Та тернополяни з цим не погодилися і на початку останньої тридцяти хвилинки після подачі кутового повели у рахунку., який після фінального свистка став остаточним.

Набравши 27 очок у 13 поєдинках та маючи гру у запасі, муніципали посідають другу сходинку у турнірній таблиці та відстають від «Славутича» лише на один пункт.