У Росії спалили сотні кілограмів турецького спортивного харчування, переплутавши його із забороненим

У Росії спалили сотні кілограмів турецького спортивного харчування, переплутавши його із забороненим

Співробітники митниці на Кубані помилково знищили 407 кілограмів спортивного харчування із Туреччини. Про це пише  Еспресо.TV із посиланням на “Дождь“.

Партію спортивного харчування, яку привезли з Туреччини для комерційної організації, затримали ще в червні. Загальна вага вантажу cкладала 532 кілограми.

Попередній аналіз свідчив про те, що товари прибули з США.

Фахівці з’ясували, що суміші вітамінів і мінеральних речовин, а також цукровий сироп – це готові продукти для харчування спортсменів, що входять до списку заборонених до ввезення товарів. Виходячи з цього, значну частину вантажу – 407 кілограмів – спалили.

Однак у Краснодарській митниці ТАРС повідомили, що знищена продукція не заборонена до ввезення.

Спочатку харчування для спортсменів потрапило під продовольче ембарго, оскільки перетиналося із забороненим молоком. У спортивних білкових сумішах є протеїнові добавки, зроблені на основі молочного білка і сухого молока. Проте пізніше уряд виключив спортивне харчування зі списку санкційних товарів.

При цьому митники впевнені у своїй правоті. Відносно одержувача вантажу порушили адміністративну справу за частиною 1 статті 16.3 КпАП, що передбачає до 300 000 рублів штрафу.

Нагадаємо, нещодавно російські текстильники запропонували Володимиру Путіну спалювати контрабандні брендові речі з Європи.

Також у Росії відкрили гарячу лінію для доносів про ввезення та продаж санкційних продуктів.

Джерело: Еспресо.TV


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares