У Снігурівській школі на Лановеччині відкрили стенд пам’яті полеглого в афганській війні Григорія Драбчука (ФОТО)

У Снігурівській школі на Лановеччині відкрили стенд пам’яті полеглого в афганській війні Григорія Драбчука (ФОТО)

На урочистості, які відбулися у Снігурівській ЗОШ І-ІІІст. Лановецького району на Тернопільщині, прийшли рідні та близькі Григорія, його побратими – учасники бойових дій в Афганістані, а також завітав відомий гурт «Долг». Про це повідомляє сайт Лановецької РДА.

 

098

Як і належить, розпочали заходи спільним виконанням Гімну України. Учні розповіли про короткий життєвий шлях юного Драбчука, його батьків, які уже разом із сином – у Вічності. «Моєму поколінню доводилось багато чути про ту війну, – сказав у своєму виступі голова райдержадміністрації Юліан Сірант. – Бійців радянської армії то хвалили за виконання інтернаціонального обов’язку, то ганили за війну на чужій землі. Але для батьків, рідних, близьких не мало значення, де діти воюють… І коли з далеких країв до нас приходив «вантаж 200», українська земля вмивалась сльозами. Я вдячний педагогічному колективу школи, що бережете пам’ять, виховуєте в дітей патріотизм, почуття поваги до військової служби. Адже усім відомий вислів: хто не годує свою армію, годуватиме чужу».

Стенд пам’яті Григорія Драбчука урочисто відкрили учасники бойових дій в Афганістані, місцеві мешканці Петро Волохатий та Микола Савчук. Їм під час заходу вручили відзнаку Президента України пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану».

Ховали сльози уже посивілі однолітки Григорія, а він, молодий, зовсім юний, дивився на усіх зі стенду, освяченого настоятелем Снігурівського Храму та зробленого педагогічним і учнівським колективом школи.

101

089

077

049

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *