У Тернопільському обласному наркологічному диспансері відкрили дві нові палати для реабілітації воїнів АТО (ФОТО)

Ремонт зробили за європейськими стандартами. Допомогла у цьому Тернопільсько-Зборівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви.

Медики переконані, що потреба у таких палатах сьогодні лише зростає.

DSC_0264 DSC_0263

– Якщо у 2015 році за допомогою у наш заклад звернулося 55 військових, то лише у січні цього року – 55 осіб, – розповідає головний лікар диспансеру Василь Галанов. – Основна проблема – це алкогольна залежність, яку дуже часто провокує посттравматичний синдром. У нашому закладі ми надаємо хлопцям медичну допомогу, повністю знімаємо всі прояви алкогольної залежності. Учасників АТО в лікарні харчують і забезпечують медикаментами безкоштовно. Їх повністю утримує держава.

Працівники диспансеру створили спеціальну програму для швидшого одужання бійців. Курс триває близько 3-4 місяців. Військовим допомагають не лише лікарі, а ще й психологи та священики.

– Наші хлопці приходять з фронту важкохворими, – каже Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії владика Василій Семенюк. – Тож тут їм дуже потрібна наша допомога і підтримка. Сподіваюся, ця приємна атмосфера та уважне ставлення медичного персоналу будуть сприяти їх швидкому одужанню.

Юля ТОМЧИШИН.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares