У тернопільських біатлоністів – золоті, срібні та бронзові нагороди

У тернопільських біатлоністів – золоті, срібні та бронзові нагороди

На навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколє Львівської області завершився чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок. Успішно виступили на цих змаганнях біатлоністи Тернопільщини. Про це повідомляє прес-служба ТОДА.

Так, в індивідуальній гонці серед юніорок срібну медаль виборола Марія Кручова (тренер Олег Бунт). Срібною призеркою стала Марія і в гонці переслідування.

А серед юніорів у цьому виді відзначився Віталій Труш (тренер Ірина Меркушина), який також здобув «срібло». У гонці переслідування Мар’яна Брикайло посіла дев’яте місце, а Назарій Цебринський був десятим (обоє спортсменів – вихованці тренера Назарія Бурика).

Передостаннім видом змагальної програми на юніорському чемпіонаті України в «Тисовці» стала змішана естафета, де команда Тернопільщини, сформована з учнів обласної ДЮСШ з біатлону в складі Мар’яни Брикайло, Наталії Дячук, Назарія Цебринського, Руслана Бригадира, здобула третє місце.

Останнім видом програми юніорського чемпіонату України в «Тисовці» стала одиночна змішана естафета. Із майже двохвилинною перевагою її виграла команда Тернопільської області в складі Марії Кручової та Віталія Труша, – розповів директор ТОДЮСШ з біатлону Анатолій Яцина.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares