У тернопільських дитсадках подорожчає харчування

У тернопільських дитсадках подорожчає харчування

Харчування дітей в дошкільних закладах з 1 березня буде вартувати 22 гривні, в ясельних групах – 18,50 грн. Таке рішення прийняли у міській раді у зв’язку з подорожчанням продуктів. Про це повідомили у прес-службі мерії.

30 відсотків вартості харчування сплачуватиме міська рада, а 70 відсотків – батьки. Міському бюджету це обійдеться у 3 млн грн.

У прийнятому рішенні передбачено й ряд пільг для соціально-незахищених категорій населення. «Раніше пільгові категорії дітей харчували за рахунок державного бюджету, а тепер це лягає на плечі міського бюджету. Тому, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти-інваліди харчуватимуться за кошти міськради. Не платять за харчування також діти, батьки яких є учасниками АТО, бойових дій та учасниками війни, або загинули під час виконання службових обов’язків в АТО. За харчування напівсиріт, дітей, які хворі на туберкульоз, ми платимо 50 відсотків», – розповіла начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *