У Тернополі кандидат у депутати порвав бюлетень, не побачивши свого імені

У Тернополі кандидат у депутати порвав бюлетень, не побачивши свого імені

У Тернопільській області зафіксовано перші правопорушення на виборчих дільницях – видачу бюлетенів без пред’явлення виборцями документів, пошкодження бюлетенів та голосування поза межами кабінки. Про це інформує Телеканал новин “24”.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби управління МВС України у Тернопільській області.

Так у Бережанах один з виборців, під час голосування взяв лишній бюлетень та зайшов до кабінки для голосування. Однак не використав його та повернув виборчій комісії. Бюлетень визнано зіпсованим.

У Тернополі один з кандидатів у депутати не знайшовши свого прізвища у виборчому бюлетені, порвав його. Аналогічне порушення зафіксовано і на Зборівщині. У Монастириську один з виборців намагався винести бюлетень поза межі виборчої дільниці.

Загалом за словами заступника начальника МВС України в Тернопільській області Руслана Балика, станом на 12:30 год. зафіксовано дев’ять повідомлень про правопорушення на виборчих дільницях, одне з яких внесено до ЄРДР згідно частини 1 статті 158-2 ККУ – незаконне знищення виборчої документації або документів референдуму поза встановленим законом строком зберігання у державних архівних установах та в Центральній виборчій комісії України після проведення виборів або референдуму, а так само пошкодження виборчої документації або документів референдуму.

Джерело: Телеканал новин “24”


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares