У Тернополі, на підстанції екстреної медичної допомоги, спалах коронавірусу: за останні два дні – 18 випадків

У Тернополі, на підстанції екстреної медичної допомоги, спалах коронавірусу: за останні два дні – 18 випадків

У Тернополі – черговий спалах Covid-19 – на підстанції екстреної медичної допомоги. Підстанція тимчасово закрита.

«На жаль, маємо у Тернополі спалах коронавірусу серед працівників підстанції екстреної медичної допомоги. Загалом за останні дні виявлено 18 випадків інфікування у цій обласній медичній установі. Підстанцію тимчасово закрили. Прошу тернополян з розумінням поставитися до цієї ситуації. Ця підстанція підпорядковується медицині області, але знаходиться у Тернополі, і працюють там в більшості тернополяни», – написав на своїй фейсбук-сторінці міський голова Тернополя Сергій Надал.
У зв’язку з цією ситуацією, час доїзду бригади екстреної медичної допомоги може бути довшим. Медики зараз встановлюють контактних осіб. Мобільні групи беруть у них аналізи на ПЛР-дослідження.
Загалом, від початку епідемії, в Тернополі виявлено 126 випадків коронавірусу, 2 летальних випадки, 89 тернополян вже одужало.
«Нам усім якнайшвидше хочеться повернутися до нормального життя без коронавірусу. Черговий спалах показує нам, що епідемія ще не минула. Тому я дуже прошу попіклуватися про себе та рідних. На жаль, від недуги не застрахований ніхто. Здоров’я нам усім! Бережіть себе, своїх дітей і батьків!», – зазначив мер Тернополя.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares