У Тернополі на вулиці Самчука-бічна вирішать проблему з водовідведенням

У Тернополі на вулиці Самчука-бічна вирішать проблему з водовідведенням

Міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з керівництвом управління ЖКГ оглянули прибудинкову територію на вулиці Самчука-бічна. За словами голови ОСББ із вулиці Самчука, мешканців турбувала проблема з водовідведенням. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Реагуючи на звернення, очільник міста доручив відповідальним підрозділам, за сприятливих погодних умов, прочистити дощову каналізацію. «Керівник  ОСББ з вулиці Уласа Самчука-бічна зверталась з проханням допомогти по прилеглій території, оскільки там є питання відведення стічних вод. Наразі було дано відповідні доручення комунальникам та проектантам зробити проект відведення води. Також хочу подякувати цьому ОСББ та всім мешканцям, оскільки люди є дійсно активні. Вони хвилюються і за свою територію і за будинок та не чекають поки до них хтось прийде і власними силами облаштували дитячий майданчик і прибирають територію», – коментує Сергій Надал.

Нагадаємо, що днями у стінах міської ради відбулась зустріч голів ОСББ Тернополя та керівництва міської ради. За результатами цієї наради, були дані необхідні доручення, щоби в місцях утворення стихійних сміттєзвалищ, за згоди мешканців ОСББ, встановити відеокамери.

Також у Тернополі розроблять методичні рекомендації покрокової процедури створення ОСББ для інших об’єднань тернополян, котрі готові брати відповідальність за утримання власних будинків.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares