У Тернополі отруїлося семеро дошкільнят

У Тернополі отруїлося семеро дошкільнят

В Тернополі масове отруєння дітей у дитсадку. Семеро вихованців дошкільного навчального закладу   госпіталізовані.

З ознаками гострого кишкового отруєння діти поступили в інфекційне відділення міської дитячої лікарні. Родичі дітей приходять цілодобово. Стан малюків середньої важкості.

Працівники обласної санітарно-епідеміологічної служби ще з п’ятої ранку вчорашнього дня працюють у садочку №38. Вони  відібрали проби готових страв, які вживали діти. Обіцяють перші результати досліджень через 48 годин.

–         Є всі підстави підозрювати, що причиною послужило неякісне харчування в цьому дитячому садку, – зазначає начальник Головного управління Держсанепідслужби Тернопільської області Володимр Паничев. – Зокрема під підозру попав печінковий паштет. Ця страва санітарним законодавством заборонена в харчуванні дітей.

«Виявлено розбіжності у представленій супровідній документації (декларації виробника ТОВ «М’ясопродукт» Тернопільський район с. Ступки) із записами в книзі складського обліку, що вже викликає сумніви стосовно якості даної сировини, – кажуть в СЕС. – Для приготування страв використовувались курячі яйця негарантованої якості – супровідна документація протермінована, відсутній чіткий облік щодо кількості отриманих яєць.

Виявлені також інші порушення вимог санітарного законодавства: використання кухонного посуду та розроблювального інвентарю не за призначенням, частково відсутнє їх маркування; не правильне зберігання окремих продуктів (молоко в морозильній камері); порушення умов відбору та зберігання добових проб і т.д.»

Після паштету, який приготували з печінки, сирих яєць і овочів, малечі стало зле. Лікарі поки масове отруєння дітей не коментують, чекають на результати усіх аналізів.

–         Лікар конкретно не говорив нам, що з дитиною, тому що ще немає результатів аналізів крові, – каже батько потерпілої дівчинки. – Ми ретельно ставимося до харчування дитини, тож отруїтися дома вона не могла.

Причинами отруєння малюків на разі вже цікавиться міліція та прокуратура. За фактом масового отруєння малечі правоохоронці розпочали кримінальне провадження.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *