У Тернополі перевіряли стан захисних споруд

У Тернополі перевіряли стан захисних споруд

Питання стану проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту області та готовність їх до укриття населення на випадок загрози або виникнення надзвичайних ситуацій обговорили 19 серпня на засіданні обласної комісії.

Відтак станом на 01 серпня 2014 року в області провели технічну інвентаризацію 57% захисних споруд усіх форм власності.

Перевірку 441 захисних споруд здійснило управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Це складає 82,9% від загальної кількості перевірених захисних споруд. За результатами перевірки готові до укриття осіб 15 захисних споруд. Це складає 3,4% від загальної кількості перевірених захисних споруд. Обмежено готові – 293 споруди, а це -66,4%; не готові – 133 споруди, що складає 30,1% .

«Ми пропонуємо місцевим органам виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування організувати інвентаризацію споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів, – зазначив Іван Крисак. – Окрім цього, потрібно провести уточнення розрахунків укриття робочого персоналу та населення до планів цивільного захисту населення в мирний час та особливий період. Ці питання потрібно вирішити до 01 грудня 2014 року».

Прийняття даного рішення підтримали члени комісії. Контролюватиме виконання Управління ДСНС України в області.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *