У Тернополі презентували патріотичний календар

У Тернополі презентували патріотичний календар

Кожна сторінка цього без перебільшення високохудожнього річника – не постановочний кадр з красунями модельної зовнішності, а правдива фоторозповідь про вірність українських жінок, які чекають своїх коханих з передової, про жертовність волонтерок та мужність тих, хто добровільно одягнув військову форму.

kalendar-1

Ініціатива створити патріотичний календар на основі особистих життєвих історій наших землячок зародилася у штабі Самооборони Тернополя, а до втілення цього творчого задуму волонтерка Лілія Мусіхіна залучила переможців конкурсу «Народний бренд-2015» митців фотостудії «АртЛюкс» Ірину та Юрія Зелененьких. Фінансово долучилася й обласна адміністрація. Відтак, спільними зусиллями вдалося випустити у світ 1000 примірників.

– Ще кілька років тому я навіть не могла й подумати, що справа, якою я з Юрієм займаємося, може стати складовою всенаціональної підтримки наших бійців, українського війська. Саме тому, коли звернулася пані Ліля, ми не роздумували жодної секунди, – розповіла Ірина Зелененька.

– Це стовідсотково благодійний проект, а тому про його будь-яку фінансову складову взагалі не йдеться. І пошук наших героїнь, і виїзди на місця для зйомки, інші матеріальні затрати ми добровільно взяли на себе, – зізнався Юрій Зелененький. – Більше того, ні штаб Самооборони, ні студія «АртЛюкс» не продаємо календарів. Їх у подарунок може отримати кожен небайдужий, який пожертвує не менше, як 100 гривень на підтримку нашої армії.

Принагідно, слід зауважити, що Ірина та Юрій – учасники Ліги підприємців «Українська справа». Ця відома на Тернопіллі громадська організація з першого дня Революції гідності і донині постійно бере участь у благодійних проектах для українських вояків, організовує власні заходи зі збору коштів і товарів першої необхідності для бійців АТО, передає на передову техніку та інструменти. Подружжя фотохудожників завжди активно підтримувало ці ініціативи, а тому з впевненістю можна сказати, що підприємці Ліги не залишаться осторонь запропонованої штабом Самооборони та «АртЛюксом» нагоди ще раз допомогти нашій армії, отримавши за це ексклюзивний за суттю, патріотичний за змістом і щирий за задумом календар.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares