У Тернополі протестують студенти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Тернополі протестують студенти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Тернополі учням та викладачам затримують стипендію та зарплату, а у гуртожитках та майстернях відключаються світло через відсутність фінансування.

DSC_0717

Сьогодні, 3 березня, учні та викладачі тернопільських ПТУ прийшли під стіни білого дому, щоб закликати Президента підписати указ про фінансування закладів професійно-технічної освіти з бюджетів областей та державного бюджету, який ухвалила Верховна Рада 4 лютого.

Напередодні у законі про державний бюджет на 2016, який прийняла Верховна рада 25 грудня, було зазначено, що фінансування професійно-технічної освіти лягає на бюджети місцевих рівнів. Проти такого рішення виступали міські ради і працівники закладів професійно-технічної освіти. Однак міністр фінансів України Наталія Яресько запропонувала Петру Порошенку ветувати закон щодо фінансування закладів професійно-технічної освіти з державного й обласних бюджетів. За її словами, це не є вирішенням проблеми.

Протести колективів ПТУ відбувалися у всіх областях України. Учасники акції обіцяють, якщо глава держави до них не прислухається, то протест планують повторити і обіцяють поїхати навіть у столицю.

DSC_0756 DSC_0747

DSC_0746

DSC_0741

DSC_0732

DSC_0727

DSC_0724

DSC_0723

DSC_0708

DSC_0693


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares