У Тернополі шукають імена для фонтанів

У Тернополі шукають імена для фонтанів

Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” спільно з Тернопільською міською радою звертається до тернополян з проханням подарувати імена фонтанам.

“Тернопіль здавна вважається містом фонтанів. Змінювались часи, здійснювалась реконструкція водограїв і з оновленим виглядом вони отримували нові імена, – зазначає директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма. – Так, фонтан у парку імені Тараса Шевченка називається тепер “Життя”, а той, що на Театральному майдані, – “Квітка терену”. Без імен поки що зостаються тільки реконструйовані торік фонтани у парку “Топільче” та на бульварі Данила Галицького. Ми вирішили виправити цю несправедливість та звертаємось до тернополян з проханням вигадати цим водограям милозвучні та гармонійні імена”.

Вигадуючи, зауважує очільник КП “Тернопільводоканал”, слід врахувати не тільки зовнішній вигляд водограїв, а й місце їх розташування, історію. Адже не дарма в народі кажуть: вибираючи ім’я – обираєш долю. Тому дуже важливо, щоб в нових іменах фонтанів були і філософія, і казка, і символізм.

Варіанти імен водоканалівці прийматимуть до 3 липня. Підбиття підсумків планують на 5 липня – 66-ту річницю від дня заснування колись контори “Водоканал”, а нині КП “Тернопільводоканал”.

Імена для фонтанів слід надсилати на електронну скриньку підприємства [email protected] з позначкою”Ім’я для фонтану”.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *