У Тернополі триває медична благодійна акція

У Тернополі триває медична благодійна акція

З ініціативи відомого тернопільського фітотерапевта Марії Тройчак медичний центр «Барвінок», що знаходиться у лівому крилі готелю «Тернопіль», розпочав благодійну акцію «До скрутного людського життя».

– Ми проводимо безкоштовну діагностику всього організму за європейською програмою, – розповідає пані Марія. – Надаємо вичерпну консультацію (за попереднім записом) щодо діагнозу та використання фітокомпозицій від «Зеленої планети».

Ця благодійна акція приурочена 15-річчю заснування Асоціації лікарів-католиків України, активною учасницею якої є Марія Тройчак, та присвячена року Божого Милосердя, яким визнано 2016 рік. Почергово вона відбувається у всіх європейських країнах. Цього року естафету передали Україні.

– Асоціація лікарів-католиків у нашій державі була створена в 2000 році у Львові для згуртування тих медичних працівників, які прагнуть жити відповідно до власного сумління та науки святої Церкви не тільки для того, щоб самим чинити за постулатами морального вчення, а й популяризувати його, – додає Марія Тройчак. – Метою діяльності Асоціації є сприяння збереженню та зміцненню здоров’я українського народу, християнському служінню людям, утвердження ідей гуманізму, а також сприяння вирішенню морально-етичних проблем у діяльності лікарів, спираючись на принципи соціальної доктрини Католицької Церкви.

Сьогодні Асоціація співпрацює і входить у склад Світової та Європейської асоціацій лікарів-католиків. З нагоди 15-річчя організації у Львові відбулась урочиста академія та науково-практична конференція на тему ««Повага до людського життя».

Академія розпочалась Службою Божою у храмі святих безсрібників Косми і Дам’яна. Під час науково-практичної конференції обговорювали діяльність асоціації, поняття здоров’я та хвороби, актуальні проблеми біоетики, значення захисту життя людини. Також важливою була тема духовного проводу лікарів-католиків. Духовний асистент Асоціації о. Корнилій Яремак наголосив, що кожен на своєму місці повинен творити добро.

– Дуже важливо чути голос Духа Святого, щоб завжди він був у наших серцях і давав нам любов, доброту, вміння з теплом ставитися до людей, особливо до пацієнтів, – наголосив він. – У кожному з них бачити образ страждаючого Христа і допомогати всім, чим можете.

Благодійна акція у медичному центрі «Барвінок» триває з 26 лютого по 26 квітня. Тож тернополян запрошують пройти безкоштовне обстеження за сучасною методикою та зміцнити своє здоров’я.

Юля ТОМЧИШИН.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares