У Тернополі відбудеться фестиваль експериментальної музики та медія-мистецтва «Гамселить» (ФОТО, ПРОГРАМА)

У Тернополі відбудеться фестиваль експериментальної музики та медія-мистецтва «Гамселить» (ФОТО, ПРОГРАМА)

20 квітня – відправна точка дводенного маратону експериментальної музики та медія-мистецтва – Шостого міжнародного фестивалю «Гамселить».

1166

«На фестивалі вже виступали десятки видатних музикантів із України та Європи. Цього разу, крім вітчизняних достойників, виступлять представники Бельгії, Канади, Німеччини та Польщі. Програма буде концентрована: у суботу всенощно діятимуть дві сцени. На одній гратиме танцювальна музика, котру привезуть, зокрема наші іноземні гості. На іншій, що нею заопікуються команди PLIVKA та «1/16» – експериментальна музика. У неділю заплановані ранкові сети діджеїв. Крім того, відбудуться лекції, «Blck Box» привезе відеоарт, відкриємо виставку «Сигнал», покажемо авангардний британський відеоарт. Основні події фестивалю дислокуються у цікавій льокації в центрі міста», – сказав  директор «Гамселить» Ярослав Качмарський.

1165

Музична частина

Гратимуть: ASTMA (Польща), Dr. Nexus (Німеччина), Holzkopf (Канада), Ніколас Ліст (Америка/Бельгія), Souvenir de Tanger (Польща), ADMNS (Україна), Bejenec (Україна), Dronny Darko (Україна), Clasps (Україна), Motoblok (Україна), Субпродукт (Україна).

Медія-арт 

Програму представить київський простір PLIVKA та формація «1/16».

За відеоінсталяцію відповідає київська школа нового медія-арту Blck Box.

Відкриття колективної виставки «Сигнал». Експозиція – спроба створити й згенерувати сигнали, прийняти їх і осмислити те, чим вони є не тільки для приймаючих систем, але і для тих, з яких вони виходять.

Лекції

Про сучасне медіа-мистецтво розкажуть мистецтвознавці Юрій Ефанов і Наталія Маценко. Про модульні синтезатори та модульний синтез почуєте від Станіслава Бобрицького.

Уся додаткова інформація – на hamselyt.te.ua.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares