У Тернополі відбувся турнір з міні-футболу «Кубок весни 2016» (ФОТО)

Із 18 по 20 березня на футбольному полі ТНЕУ відбувся перший турнір з міні-футболу «Кубок весни 2016». Участь у змаганнях взяли 16 команд з Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького та Луцька.

IMG_8544_t0316

Головний приз – кубок та 10 тисяч гривень виграла команда із Тернополя «Мурсія», друге та третє місце посіли «Мурсія2» (Тернопіль) та «Динамо» (Луцьк) відповідно. Окрім того, свої винагороди отримали учасники у номінаціях «Кращий гравець» та «Кращий бомбардир». Про це повідомили у прес-службі Тернопільської мерії.

Міський голова Сергій Надал привітав переможців та учасників турніру, побажав їм здобувати нових перемог, а також висловив подяку спонсорам та організаторам «Кубку весни» у Тернополі.

«Незважаючи на погодні умови, своєю грою ви доказали, що футбол у Тернополі – це найбільш масовий та улюблений вид спорту, – сказав Сергій Надал. – Футбол – це гра командна, у якій перемагає не та команда, у якої краща фізична підготовка, а та, у якої є справжній командний дух та прагнення перемогти. Саме тому бажаю усім учасникам кожного дня іти до мети, тренуватися та перемагати».

Голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський побажав, щоб подібні змагання проводилися у Тернополі регулярно. За словами організаторів, у планах – проводити турнір з міні-футболу «Кубок весни» щорічно. А цього року намагатимуться ще провести у місті «Кубок осені».