У Тернополі виникли проблеми із гарячим водопостачанням через заборгованість

У Тернополі виникли проблеми із гарячим водопостачанням через заборгованість

Проблеми із постачанням гарячої води в окремих районах міста виникли через заборгованість за електроенергію КП «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Як розповів директор підприємства Андрій Чумак, причин є декілька, проте вони знаходяться поза межами впливу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» та міської ради.

«Перша проблема виникла у бюджетних закладах після завершення опалювального сезону, оскільки розрахунки за теплопостачання у них надходять у вигляді субвенцій із державного бюджету, – сказав Андрій Чумак. – Друга проблема – через зміну тарифу 8 травня, у той час, як вартість газу зросла у 2,2 рази з 1 квітня. Таким чином, за квітень підприємство на 4,9 мільйона гривень заплатило більше, ніж виставило рахунків населенню».

Відтак, було припинено гаряче водопостачання у майже половини споживачів у зв’язку з проведенням планового ремонту деяких котелень. А через борг за електроенергію припинили роботу й інші котельні, які були після планового ремонту, а також ремонт яких планували розпочатися лише 13 липня.

«На сесії міської ради було виділено кошти нашому підприємству, – зазначив Андрій Чумак. – Ми звернулися до постачальників електроенергії і сподіваємось, що у межах 5-7 робочих днів проблема буде вирішена. У тернополян просимо вибачення за незручності».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *