У Тернополі записатися до лікаря можна буде через Інтернет

У Тернополі записатися до лікаря можна буде через Інтернет

Записатися на прийом до лікаря та викликати медиків додому відтепер можна через інтернет. Зробити це можна на порталі medical.te.ua, який днями презентували в Тернополі. Про це повідомили у прес-службі мерії.

Наразі ресурс працює у тестовому режимі. Проте, за словами розробників, вже створена електронна база пацієнтів. Також у системі лікар може здійснювати контроль за проходженням необхідних обстежень пацієнтами, які повинна проходити кожна людина хоча б раз у рік.

Крім того, буде впроваджений реєстр для диспансерних та лежачих хворих, у якому медичні працівники відмічатимуть час і дату приходу до таких пацієнтів.

«Вивчили досвід інших міст, інших країн, знайшли структуру, яка це впроваджувала в інших містах, врахували зауваження, які були в наших містах-попередниках, і тому ми це зараз хочемо запустити в роботу у Тернополі. Система може бути неідеальною, це є перший пілотний проект, базова модель. Ми хочемо почути зауваження, пропозиції від тернополян. Протягом року зможемо проект вдосконалити. Наступна мета – зробити таким чином, щоб інтегрувати первинну ланку з безпосередньо лікуючим лікарем, якщо буде необхідність лікувати вже на вищому рівні», – зазначив міський голова Сергій Надал.

About The Author


Loading...Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares