У Збараж центр ЮНЕСКО доставив допомогу для українських бійців

У Збараж центр ЮНЕСКО доставив допомогу для українських бійців

Днями за посередництва регіонального відділення центру ЮНЕСКО компанія «Вікнар’off» доправила у Збараж допомогу з польського Любоміжа.

Для того, щоб передати її з рук у руки місцевим волонтерам, завітав і бургомістр цього міста Вєслав Зєлковський. Під час теплого спілкування з місцевими патріотами, яких згуртував батько Героя Небесної сотні Устима Голоднюка – пан Володимир, польський гість зауважив, що гордий від можливості засвідчити безпосередню причетність поляків до підтримки українців, які нині змушені зі зброєю в руках боронити свою незалежність та фактично захищати усю Європу від агресії підступного і смертельно небезпечного ворога.

Керівник компанії «Вікнар’off» Володимир Бліхар наголосив, що нині для кожного українця немає більш відповідального і важливого завдання, ніж всебічна допомога своєму війську, ефективна підтримка добровольців та волонтерів, які захищають незалежність і суверенітет держави та наближають нашу спільну перемогу.

Саме з цією метою ще у лютому «Вікнар’off» підписав угоду про співпрацю з керівником Тернопільським відділенням Центру впровадження програм ЮНЕСКО і тоді ж забезпечив транспортування в Україну гуманітарного вантажу від благодійників з французького міста Сан- Жиль-Круа-де-Ві. А цього разу у Збаражі голова районної державної адміністрації Юрій Горайський, керівник місцевого волонтерського штабу Володимир Голоднюк подякували польським друзям та представникам ЮНЕСКО і за благочинність, і за добрі та щирі слова підтримки та пообіцяли, що вже найближчим часом увесь гуманітарний вантаж з Любоміжа потрапить саме до тих, кому адресований.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *