Учень з Тернопільщини вирощував коноплю

Учень з Тернопільщини вирощував коноплю

Сірникову коробку, наповнену коноплею, вилучили співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Тернопільського райвідділу міліції у 17-річного жителя села Лозова. Наркотичну речовину хлопець зберігав у куртці та мав намір випалити її  з друзями.

 Під час проведення оперативно-профілактичних відпрацювань, на зупинці громадського транспорту увагу міліціонерів привернув юнак, який порушував порядок. Побачивши правоохоронців, хлопець збентежився та почав метушитися. Така дивна поведінка стала зрозуміла оперативникам після того, як у кишені його куртки вони знайшли сірникову коробку, наповнену коноплею.

Юнак розповів, що наркотичну речовину він виростив сам і зберігав для власного вживання. Він, вочевидь, не знав, а може і не бажав знати, що за зберігання наркотиків передбачена кримінальна відповідальність.

Як з’ясувалося, хлопець навчається в одному із училищ обласного центру, його вихованням займається лише бабуся.  У поле зору правоохоронців він потрапляє не вперше – раніше притягувався до відповідальності за крадіжку.

За незаконне зберігання наркотичних засобів юнакові  доведеться понести покарання. Йому інкримінують частину 1 статті 309 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.  Триває досудове розслідування.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *