Україна цьогоріч збере один із найбільших урожаїв зерна за період незалежності

Україна цьогоріч збере один із найбільших урожаїв зерна за період незалежності

Україна у 2013 році може зібрати 53-54 млн. тонн зерна проти минулорічних 46,2 млн. тонн, вважають у Міністерстві аграрної політики і продовольства.

Досягти таких результатів, на думку Демидова, вдасться завдяки використанню високоякісного насіння, технічного оновлення зернозбирального парку, а також розширенню посівних площ під озимою пшеницею та кукурудзою«У цьому році українські аграрії планують зібрати один із найбільших урожаїв за період незалежності. Зокрема, очікується, що валове виробництво зернових складе 53-54 млн. тонн», – йдеться у повідомленні відомства з посиланням на директора департаменту землеробства Мінагропроду Олександра Демидова, пише «Інтерфакс-Україна».

Досягти таких результатів, на думку Демидова, вдасться завдяки використанню високоякісного насіння, технічного оновлення зернозбирального парку, а також розширенню посівних площ під озимою пшеницею та кукурудзою.

Передбачається, що через погодні умови збір ранніх зернових в Україні необхідно буде провести у стислі терміни – за 10-15 днів.

До слова, потребу України в зерні Мінагропрод оцінює приблизно у 28 млн.  тонн на рік

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *