Українка з Італії та київський репер презентували пісню-гімн закордонних українців (ВІДЕО)

Українська бандуристка з Італії EKA Project (Eka Caterina) та київський репер Міха Невідомський презентували 20 лютого спільний проект – пісню «Моя Україна», яку вже охрестили гімном закордонних українців. Про це повідомляє Укрінформ за посиланням на сторінку Посольства України в Італії у Facebook.

«”Моя Україна” – гімн закордонних українців. 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, презентовано кліп та пісню «Моя Україна» бандуристки Eka Caterina з Італії та київського репера Міхи Невідомського», – йдеться у повідомленні.

Дату прем’єри пісні – 20 лютого, День Героїв Небесної Сотні – обрано невипадково: це «данина пам’яті тим, хто рівно 5 років тому поклав своє життя за наше краще майбутнє, за долю наших дітей, за волю, за незалежність, за Україну!», – йдеться на сторінці бандуристки EKA Projectу Facebook. «Вони назавжди в наших серцях і в нашій пам’яті. Дякуючи їм, ми змінилися назавжди і продовжуємо змінювати Україну на краще!», – зазначається у повідомленні.

Знаходитись далеко від Батьківщини не означає забути своє коріння, переконані виконавці. «Ми розлетілися по світу у пошуках кращої долі, але ми не перестали бути українцями. Любов до Батьківщини, до рідної землі – це безумовна Любов, як безумовна Любов до матері. І де б ми не жили, ми сумуємо за Україною. Ми несемо з собою нашу культуру, ми не забуваємо нашу мову, наші традиції, наші пісні», – йдеться на сторінці EKA Project.

Виконавиця співає про Україну: «Зранена сльозами моя земля. Хочу обійняти її міцно я, хочу притулити до серця свого: без неї такої мене б не було». Міха Невідомський додає: «Її діти розкидані по всьому світу, але навіть там вони дарують світло».

Назва пісні і перша фраза приспіву “Моя Україна – це не окраїна” виникли в контексті сьогодення, розповідається на сторінці EKA Project. «Наша боротьба продовжується, і це відповідь тим, хто применшує нашу історію і нашу гідність. Україна – це не Окраїна! Україна – це незалежна країна з тисячолітньою багатою історією і культурою, де люди пишаються своїми пращурами- непереможними козаками!», – зазначається у повідомленні.

У пісні є такі рядки про Україну: «Вона знаходила сили, щоб чинити спротив, щоб не бути в полоні, назавжди спинити ці дощі солоні. Під прапором правди щит і меч тримає, молиться Богу і про мир благає. Ми всі віримо в те, що все буде добре, бо вона є сильна, бо вона є хоробра».

Виконавці переконані, що Україна й українці здатні вийти переможцями з будь-яких випробувань. “Я вірю, я знаю – все подолаємо!”, «Об’єднаймось всі, сестри і брати! Коли ми всі разом – нас не перемогти!», – співається у пісні.

Команда проекту висловила велику подяку українській діаспорі в Італії за участь у зйомках. У них були задіяні українські громади з 12 міст Італії: Флоренція, Прато, Ліворно, Рим, Неаполь, Равенна, Феррара, Падуя, Бергамо, Піза, В’яреджо, Лукка.

Фото, відео: EKA Project.

Джерело: Укрінформ.Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares