Українці більше не хочуть терпіти свавілля корумпованої міліції (ВІДЕО)

Українці більше не хочуть терпіти свавілля корумпованої міліції (ВІДЕО)

Останній виступ людей у Києві, які обурені зловживанням міліції, свідчить про те, що уряд України мав би вжити термінових заходів для вирішення цієї суспільної проблеми, йдеться у повідомленні правозахисної організації «Міжнародна амністія».

Протест у Києві є свідченням того, що громадськість не вірить в ефективність уряду щодо боротьби із зловживаннями міліції, зазначив представник «Міжнародної амністії» в Україні Макс Такер.Сотні людей намагалися взяти штурмом Святошинський райвідділок міліції 12 липня увечері. Вони були обурені вчинком міліціонера, котрий вдарив жінку у живіт, коли вона попросила його розмовляти з нею українською мовою, а не російською. Жінку госпіталізували з підозрою на перелом ребра, зазначає правозахисна організація.

Демонстранти зламали огорожу міліцейської дільниці. Вони скандували: «Врадіївка!!!», нагадуючи цим про облогу два тижні тому райвідділу міліції на півдні України після групового зґвалтування 29-річної жінки, яка стверджує, що серед нападників були двоє місцевих міліціонерів, йдеться у повідомленні «Міжнародної Амністії».

Протест у Києві є свідченням того, що громадськість не вірить в ефективність уряду щодо боротьби із зловживаннями міліції, зазначив представник «Міжнародної амністії» в Україні Макс Такер.

«Українці більше не хочуть терпіти поширене роками свавілля з боку корумпованої міліції. Якщо уряд негайно не забезпечить незалежне розслідування заяв про злочини міліції, то ми частіше бачитимемо людей, які беруть правосуддя у свої руки», – наголосив Макс Такер.

вАрто нагадати, 12 липня, під час проведення заходів з протидії нелегальній торгівлі на ринку «Шлях» у Святошинському районі Києва, міліціонер вдарив активістку Коаліції учасників Помаранчевої революції (КУПР) Ірину Бондар за прохання спілкуватися державною мовою.

Увечері того ж дня близько сотні людей прийшли до Святошинського райвідділу міліції, протестуючи проти дій міліціонера та вимагаючи його покарати. У київській міліції тим часом заявили, що міліціонер не бив на ринку «Шлях» дівчину, а вона сама наштовхнулася на його долоні.

[youtube N171vYJ9DGU 600, 400]

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares