Українці у 57 країнах стали жертвами рабства

Українці у 57 країнах стали жертвами рабства

Українці стали жертвами торгівлі людьми у 57 країнах. Загалом від торгівлі людьми у світі постраждали від 2 до 4 мільйонів осіб, а прибуток синдикатів за рік складає близько $8 млрд.

Україна є державою, яка постачає і приймає нелегальних робітників, а також через яку транзитом доправляють жертв торгівлі людьми в інші країниПро це на конференції ОБСЄ у Києві повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Дубовик.

Торгівлю людьми практично повністю контролює міжнародна злочинність. Це стало серйозною проблемою для усіх держав-членів Євросоюзу, країн-кандидатів і держав, які є асоційованими членами ЄС, наголосив Дубовик.

За його словами, Україна є державою, яка постачає і приймає нелегальних робітників, а також через яку транзитом доправляють жертв торгівлі людьми в інші країни. 55 відсотків – жінки і діти. За останні роки збільшилося число чоловіків, котрі працюють примусово на чорному ринку праці (будівельні роботи, сільське господарство тощо), повідомляє «Радіо Свобода».

Крім того, структури МВС фіксують випадки використання рабської праці всередині країни – це так звана внутрішня торгівля людьми, зазначив перший заступник міністра.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares