«Укренерго» знову взялося за рубильник

«Укренерго» знову взялося за рубильник

thumb_29187_news_m

З минулого понеділка компанія «Укренерго» за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України ввела графіки обмеження потужності з 8 до 11 та з 16 до 22 години на величину 2116 МВт – на величину дисбалансу потужності в ОЕС України.

Компанія інформує, що дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії утворився внаслідок аварійних ремонтів 27 потужних енергогенеруючих одиниць на електростанціях генеруючих компаній, які не входять до складу НЕК «Укренерго», малі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, а також через недостатність гідроресурсів на ГЕС.

Тим часом у Кабміні запевняють, що рішення про імпорт електроенергії дозволить уникнути віялових відключень в Україні, які відбуваються від початку грудня через дефіцит вугілля на складах теплоелектростанцій.

Про повідомив віце-прем’єр-міністр – голова Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко

Причому він зазначив, що мова йде про імпорт не лише з Російської Федерації, а й з тих країн, які можуть сьогодні надати електроенергію Україні, наприклад, Молдови.

Також Зубко зазначив, що дефіцит електроенергії в Україні був штучно спровокований конфліктом на Донбасі, через що виник дефіцит палива на складах українських ТЕС.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *