Уряд попередили, що Тернопільщині загрожує зрив опалювального сезону

Уряд попередили, що Тернопільщині загрожує зрив опалювального сезону

Депутати Тернопільської обласної ради звернулися до Кабміну щодо проблемних питань постачання газу в період опалювального сезону.

Звернення, яке було прийняте на засідання сесії 18 вересня, надіслали адресату.

Про це повідомили у прес-службі обласної ради.

У документі зазначено, що підприємства теплоенергетики Тернопільської області останніми роками планово зменшували споживання природного газу. У порівнянні з 2007 роком ці показники вдалося знизити на 21% завдяки заміні ділянок теплових мереж, переведенню котелень на альтернативні види палива,  впровадження індивідуальних теплових пунктів тощо.

Такаж, як зазначають депутати, у Тернополі для подальшого зниження споживання природного газу розроблено довготерміновий комплекс заходів, під час яких планується залучити кредитні ресурси Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Заплановано провести масштабну термомодернізацію житлового комплексу, що дозволить скоротити  до 24% споживання природного газу  у порівнянні з показниками 2012-2013 років», – йдеться у документі.

«Враховуючи наведене, для запобігання зриву опалювального сезону та недопущення соціальної напруженості в області ми, депутати Тернопільської обласної ради, просимо невідкладно прийняти рішення про перегляд помісячних граничних обсягів природного газу для потреб Тернопільської області, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2014», – наголошено у зверненні.

Збільшити ліміти депутати пропонують за рахунок виділення обсягів природного газу власного видобутку в Україні.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares