Уряд України тримає заручників – Ельмар Брок

Уряд України тримає заручників – Ельмар Брок

Ельмар БрокГолова Комітету у закордонних справах Європарламенту Ельмар Брок заявив, що висунення вимог командою президента Віктора Януковича для звільнення затриманих активістів Євромайдану є неприпустимим та суперечить демократичним принципам. Про це він заявив у Європарламенті  під час прес-конференції за результатами візиту Спеціальної делегації Європарламенту до України, яку він очолював, повідомляє «Українська правда».

У законі про амністію є умови, що люди будуть звільнені з-під арешту тільки після того, як мітингувальники залишать адмінбудівлі. Таким чином, можна сказати, що уряд України тримає заручників», – сказав Брок, коментуючи закон про амністію, ухвалений пропрезидентською більшістю у парламенті.

Він закликав імплементувати закон про амністію без жодних умов.

Європарламентар також заявив, що в Україні не поважають фундаментальні демократичні принципи та громадянські свободи. «Ситуація з правами людини в Україні є неприпустимою. Людей кидають у в’язниці, їх б’ють, піддають тортурам, багато активістів зникли», – додав він, цитує політика прес-служба «Батьківщини».

У зв’язку з цим Брок заявив: ті, хто винен у насильстві, не повинні отримувати візи, а щодо їх банківських рахунків – потрібно провести розслідування.

Він ще раз повідомив, що вже цього тижня Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки  Кетрін Ештон продовжить переговори в Україні задля мирного розв’язання політичної кризи, а при потребі делегація Європарламенту може ще раз прибути до Києва.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *