В Еміратах загинув відомий український автогонщик

В Еміратах загинув відомий український автогонщик

Відомий український автогонщик, учасник всесвітньовідомого ралі «Дакар» Вадим Нестерчук загинув в Об’єднаних Арабських Еміратах, у пустелі Руб Аль Галі.

Руб Аль Халі - одне з найспекотніших місць на Землі. На території завбільшки, якз Україна, немає навіть кущів - суцільні піщані дюни. Температура вдень сягає 40-50 градусів за Цельсієм. Саме у цій пустелі Вадим полюбляв тренуватися, готуватися до змаганьЯк повідомляє ТСН, під час тренування у найбільшій піщаній пустелі світу автомобіль спортсмена загруз у сипучому піску, відкопатися з помічником Алі їм не вдалося, і Вадим пішов за допомогою. Але не дійшов, спортсмен загинув від зневоднення під час довгого переходу.

Руб Аль Халі – одне з найспекотніших місць на Землі. На території завбільшки, як Україна, немає навіть кущів – суцільні піщані дюни. Температура вдень сягає 40-50 градусів за Цельсієм. Саме у цій пустелі Вадим полюбляв тренуватися, готуватися до змагань.

Вадим Нестерчук брав участь в усіх Ралі-марафонах «Дакар», які проходили у Південній Америці, ралі-рейдах «Шовковий шлях» та «Абу-Дабі Дезерт Челендж». Неодноразово посідав призові місця.

У Вадима залишилася дружина і двоє дітей. Йому було 42 роки.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *