В обласному управлінні міліції відкрили фотовиставку «Сини Тернопільщини в АТО» (ФОТО)

21 серпня у фойє обласного управління МВС урочисто відкрили фотовиставку «Сини Тернопільщини в АТО». Подію приурочили 24-річниці незалежності України, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

PM111image008

З початку антитерористичної операції на буремному Сході побували 900 міліціонерів-добровольців Тернопілля. Багато з них несли службу в зоні неоголошеної війни вже неодноразово.

За цей час в архівах прес-служби правоохоронного відомства краю, ветеранських організацій, самих бійців та їхніх рідних накопичилося чимало пам’ятних світлин із відправок, повернень та безпосередньо з зони АТО. Відтак й виникла ідея поділитися ними з оточуючими.

PM841image006

Фотовиставка побачила світ за ініціативи ветеранської і профспілкової організацій УМВСУ України в області, громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» та за підтримки керівництва обласної міліції.

У подальшому виставка постійно знаходитиметься в музеї обласного управління внутрішніх справ, але її творці не виключають можливості експонування і в інших місцях. «Є прагнення показати світлини молоді, адже настав час вчити патріотизму на прикладах сучасних героїв-захисників.

PM664image004

– Ця виставка – наша перша ластівка, – сказав ветеран ОВС, голова громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Іван Солдак. – У планах створити ще не одну таку, адже маємо, що показати. Хочеться, щоб земляки побачили більше «окопних» світлин. Дай Бог, продовжимо цю добру справу».

Керівник обласної міліції Олександр Богомол подякував усім, хто долучився до створення фотовиставки. І вручив відзнаки Асоціації ветеранів МВС України «За заслуги» ветеранам обласної міліції Михайлу Смалю та Михайлу Прогнію, які попри поважний вік, завжди готові підтримати ділом і словом своїх молодих колег.

PM213image005

PM184image007

PM11image002

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *