В органах ДФС Тернопільщини корупційно-небезпечні напрями діяльності – під пильним контролем

В органах ДФС Тернопільщини корупційно-небезпечні напрями діяльності – під пильним контролем

Відділ власної безпеки Головного управління ДФС у Тернопільській області покликаний здійснювати оперативний контроль за посадовими особами на корупційно-небезпечних напрямах діяльності органів ДФС (адміністрування податку на додану вартість, акцизного податку, податкового боргу, контрольно-перевірочна робота, судово-претензійна діяльність, сфера дії кримінального законодавства, митне оформлення товарів тощо). Основна увага зосереджена на отримання, документування та реалізацію інформації щодо протиправних дій посадових осіб з метою одержання неправомірної вигоди, перш за все керівної ланки.

Співробітники підрозділу забезпечують постійну та ефективну взаємодію з іншими правоохоронними органами щодо обміну інформацією про вчинення корупційних та інших правопорушень у сфері службової діяльності працівників органів ДФС, а також про можливі протиправні або провокаційні дії стосовно Державної фіскальної служби та її працівників, у зв’язку із виконанням ними службових обов’язків.

Упродовж 2015 року зосереджено увагу на оперативному супроводженні адміністрування та упередження незаконного відшкодування податку на додану вартість, проведенні комплексу заходів щодо встановлення фактів причетності до протиправних дій посадових осіб ГУ ДФС в області.

Особлива увага приділяється контролю за станом стягнення податкового боргу у суб’єктів господарської діяльності – боржників. Також активізовано роботу за напрямом оперативного відстеження експорту лісу та пиломатеріалів учасниками ЗЕД, які акредитовані на Тернопільській митниці ДФС.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares