В Україні найкорумпованіші судді, правоохоронці і лікарі

В Україні найкорумпованіші судді, правоохоронці і лікарі

Найбільш корумпованою сферою українці вважають судову – 66 відсотків, правоохоронні органи – 64, державну службу – 56, сферу охорони здоров’я – 54, парламент – 53.

Дослідження «Transparency International» - «Барометр світової корупції», яке проводить Міжнародний дослідницький центр «Gallup International Association», традиційно присвячується виміру впливу корупції на життя громадян в усьому світі, включаючи й УкраїнуПро це свідчать результати дослідження «Барометр світової корупції» (Global Corruption Barometer) від «Transparency International» і «Gallup International Association».

За даними дослідження, протестувати проти корупції сьогодні готові 68 відсотків наших співвітчизників. Про готовність вийти на вулицю з протестом заявляють 36 відсотків опитаних.

43 відсотки респондентів вважають, що за останні два роки рівень корупції в Україні значно виріс, 74 – упевнені, що державний сектор корумпований, 80 – охарактеризували дії уряду у боротьбі з корупцією як нерезультативні. І лише чотири відсотки опитаних вважають, що державна антикорупційна боротьба має хоча якийсь результат.

При цьому, 83 відсотки опитаних зазначили, що важливо мати особистий контакт при вирішенні питань у державному секторі, а 84 відсотки заявили, що урядом керують організації, які діють у власних інтересах.

«На тлі цих невтішних цифр, а також з огляду на зростання масового невдоволення українців діями правоохоронних і судових органів, – дуже тривожним сигналом є готовність кожного третього вийти на вулицю для захисту своїх прав. Цифри свідчать, що жовта картка ризикує перетворитися у червону», – сказав виконавчий директор «Transparency International» в Україні Олексій Хмара.

Дослідження «Transparency International» – «Барометр світової корупції», яке проводить Міжнародний дослідницький центр «Gallup International Association», традиційно присвячується виміру впливу корупції на життя громадян в усьому світі, включаючи й Україну. Воно дає можливість визначити суспільну думку щодо участі громадян у корупційних діях та їх оцінки діяльності органів влади у подоланні корупційних зловживань, повідомляє «Ukranews».

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *