В яких країнах світу туристи залишають найбільше грошей (інфографіка)

В яких країнах світу туристи залишають найбільше грошей (інфографіка)

У 2015 році Іспанію визнали найдоброзичливішою до туристів країною. І хоча неприязнь до іноземців значно скорочує доходи від туризму, любов до гостей перше місце в рейтингу доходів не гарантує. Європа, Америка, екзотичні азіатські країни — зазвичай ми згадуємо ці напрямки, коли мріємо про закордонну поїздку. Приблизно так думають туристи в усьому світі.

da90fe50fec03b64fe37f7c6fe18919f

Найбільший дохід від туризму отримали США. Туристи за рік залишили там 220,8 мільярдів доларів. Також у п’ятірці лідерів опинилися Франція, Іспанія, Великобританія і Китай. Але у СШАвідрив за рівнем доходів від цієї галузі вражаючий — мінімум в три рази.

А Україна від туристів отримала в десять разів менше Америки. І зайняла в рейтингу 69 місце. Це притому, що серед туристів наша країна популярна — особливо багато гостей приїжджає у Львівську область. Однак у рейтингу туристичної конкурентоспроможності, який складає Всесвітній економічний форум, ми займаємо 76 місце серед 140 країн.

40 країн світу живуть за рахунок туризму, отже, це така ж важлива галузь економіки, як і зовнішня торгівля, а ми чомусь не приділяємо їй достатньої уваги.
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *