«Війна» з міліцією на Миколаївщині: райвідділ закидали каменюками та підпалили (ВІДЕО)

«Війна» з міліцією на Миколаївщині: райвідділ закидали каменюками та підпалили (ВІДЕО)

На Миколаївщині, у смт. Врадіївка, розгнівані безкарністю міліціонерів люди розгромили райвідділ.

розгнівані люди вибили у райвідділі вікна, розтрощили ворота у внутрішній двір, зламали системи спостереження і підпалили приміщення міліції, кинувши пляшку із запальною сумішшю. До слова, обурений натовп  розтрощив райвідділок після того, коли озброєні правоохоронці, які були у приміщенні, почали захищатись і застосували сльозогінний газПриводом до активних дій послужило згвалтування міліціонерами 29-річної Ірини Крашкової, повідомляє ТСН.

Потерпіла розповіла, що її били і ґвалтували троє чоловіків, серед яких були двоє міліціонерів. Біля дівчини, за її словами, зупинилася автівка і її запропонували підвезти. Вона відмовилась. Тоді дівчину заштовхали до авта силоміць. Там було троє чоловіків. Ірину почали обзивати, а потім і бити. «Били кулаками і ще чимось, бо на голові шість чи п’ять різаних ран…Вони, мабуть, були п’яні або під наркотиками, бо очі були дуже страшні у всіх», – сказала потерпіла. Потім її викинули з машини. Але один із кривдників затягнув дівчину назад і почав ґвалтувати. Вона каже, що ґвалтували двоє чоловіків, а третій лише бив і був найжорстокішим.

У потерпілої немає жодних сумнівів, що гвалтівниками були лейтенант Дмитро Поліщук – племінник прокурора Заводського району Миколаєва і старший лейтенант Євген Дрижак – похресник керівника обласного УМВС. У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябіненко. Варто зазначити, одному із міліціонерів – 22 роки, іншому – 23.

Після зґвалтування оголена й побита Ірина крашкова кількасот метрів йшла дорогою у пошуках допомоги.
Зараз вона знаходиться у відділенні нейрохірургії. Миколаївські лікарі діагностували відкриті переломи черепа у декількох місцях, різані рани голови, обличчя, множинні удари й гематоми. Уже зробили дві операції. Стан наразі оцінюють як важкий.

Отож, розгнівані люди вибили у райвідділі вікна, розтрощили ворота у внутрішній двір, зламали системи спостереження і підпалили приміщення міліції, кинувши пляшку із запальною сумішшю. До слова, обурений натовп  розтрощив райвідділок після того, коли озброєні правоохоронці, які були у приміщенні, почали захищатись і застосували сльозогінний газ.

Пізніше співробітники міліції та високопоставлені чиновники, які перебували у цей час на місці, забарикадувалися від розлюченого натовпу у підвалі під будівлею РВВС.

[youtube OqOhfGlfDNE 600, 400]

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares