Вітчим-збоченець з осені минулого року здійснював сексуальне насилля над 11-річною дівчинкою з Тернополя (ФОТО)

Вітчим-збоченець з осені минулого року здійснював сексуальне насилля над 11-річною дівчинкою з Тернополя (ФОТО)

Із заявою про злочин до працівників міського відділу внутрішніх справ звернулася 35-річна мешканка обласного центру. Жінка повідомила, що її 32-річний співмешканець декілька місяців знущався над 11-річною донькою.  

 

Чоловік примушував дитину задовольняти свою статеву пристрасть, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

Правоохоронці оперативно з’ясували усі обставини злочину. Як розповів начальник міського відділу внутрішніх справ Петро Гукалюк, підозрюваний у скоєнні злочину є громадянином Грузії. До обласного центру чоловік приїхав у пошуках заробітку. Невдовзі познайомився з тернополянкою. Жінка вже виховувала двох дітей, а згодом у пари народилося третє маля. Співмешканець часто залишався удома з дітьми, а мати навіть уявити не могла, що впустила до хати збоченця.

Як встановили під час розслідування правоохоронці, її малолітня донька стала потерпати від знущань вітчима ще з минулої осені. Чоловік силою примушував дитину задовольняти свою статеву пристрасть, постійно залякував дівчинку, аби та нічого не розповіла матері. Боячись побоїв, малолітня дитина мовчки терпіла усі знущання дорослого. Однак згодом вона наважилася розповісти про насильство сусідці, а та одразу повідомила приголомшливу новину матері дівчинки. Жінка звернулася за допомогою до правоохоронців.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань Зловмиснику оголошено підозру у скоєні злочину передбаченого ч.3 статті.153 Кримінального кодексу України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо малолітньої особи).

Правоохоронці звернулися з клопотанням до суду, щодо  обрання для підозрюваного запобіжного заходу – взяття під варту.

Тривають слідчі дії.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *