Впливова Британська газета визнала Тернопіль одним з найкращих міст Європи

Впливова Британська газета визнала Тернопіль одним з найкращих міст Європи

Підрозділ впливової британської газети міжнародних фінансових кіл, яка виходить у Лондоні «The Financial Times» – журнал «fDi Intelligence» визнав Тернопіль одним із кращих у рейтингу малих європейських міст на 2016-2017 роки за показниками економічної ефективності.

fin+z

У цьому рейтингу Тернопіль отримав друге місце після столиці Македонії – міста Скоп’є.

Міський голова Тернополя Сергій Надал вважає, що така висока оцінка лондонського видання – це по-перше, визнання на міжнародному рівні ефективної роботи команди мерії, а, по-друге, можливість залучити в місто додаткові кошти європейських фінансових інституцій та приватні інвестиції.

«Висока оцінка Тернополя у Європі свідчить про ефективну роботу команди мерії. Відкритість влади, запровадження елементів прямого народовладдя у Тернополі високо оцінюють західні експерти. Тернопіль – відкрите місто. Це наше основне гасло. У сукупності, міжнародні нагороди та визнання у рейтингах – це ознаки зовнішнього іміджу міста, на які орієнтуються, як представники міжнародних грантових організацій, так і приватний бізнес. Вони дають можливість залучати додаткові кошти, які йдуть на розвиток Тернополя: термодернізацію житлового фонду, на фінансування соціальної сфери та ремонтні роботи», – зазначив у своєму коментарі Сергій Надал.

Сергій Надал: «Міжнародні нагороди та визнання у рейтингах дають можливість залучати додаткові кошти, які йдуть на розвиток Тернополя».

Нагадаємо, що рейтинг журналу «fDi Intelligence» проводиться щорічно фінансовими експертами на основі незалежного оцінювання за критеріями економічного потенціалу, людських ресурсів, витрат на ведення бізнесу, якості інфраструктури та якості життя.

Рейтинг «The Financial Times» не єдиний показник, який визнає ефективну діяльність команди Сергія Надала у 2015 році.

Для прикладу, Сергія Надала визнали найвідповідальнішим мером України у 2015 році. Рейтинг відповідальності мера Тернополя експерти системи народного контролю «Слово і Діло» оцінили у 57%. При цьому, рейтинг відповідальності другого і третього місця, які займають відповідно мер Луцька Микола Романюк та Києва – Віталій Кличко, складає лише 44 %.

Тернопіль також єдине місто в Україні та одне з восьми у Європі, яке цього року нагороджене Почесною Таблицею Ради Європи.

А Соціологічна група Рейтинг спільно з International Republican Institute відповідно до свого дослідження громадської думки зарахувала Тернопіль до трійки міст України (разом з Вінницею і Харковом), де людям найкомфортніше жити. У цьому списку наше місто випередило такі «гіганти», як Київ та Львів.

Таким чином, Тернопіль стає одним з провідних міст не лише України, а й Європи, що підтверджують найавторитетніші європейські та світові організації.
За інформацією Тернопільської міської ради.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares