Випускний у Тернополі святкуватимуть під наглядом міліції

Випускний у Тернополі святкуватимуть під наглядом міліції

1 червня у Тернополі відбудуться випускні вечори. Хлопці та дівчата прощатимуться зі школою під пильним наглядом правоохоронців.

Випускний у Тернополі святкуватимуть під наглядом міліціїЯк повідомили в обласній міліції, охорону громадського порядку під час випускних вечорів забезпечуватимуть усі служби органів внутрішніх справ. Щонайменше два правоохоронці чергуватимуть за місцем святкування кожного класу. Вони стежитимуть за тим, аби неповнолітні не зловживали спиртними напоями, дотримували заходів протипожежної безпеки та правил дорожнього руху. У міліції наголошують, що бути на сторожі під час шкільних свят повинні також вчителі та батьки.

Загальноміське свято «Випускник-2013» у Тернополі розпочнеться у шкільних колективах, де юнакам і дівчатам вручать атестати. Згодом колона випускників вишикується біля церкви Чесного Хреста, що над ставом.

О 16.30 1596 випускників 34 загальноосвітніх навчальних закладів міста вирушать у святковий похід вулицею Руською і проспектом Степана Бандери.

Очолять колону відмінники навчання, переможці всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, призери спортивних змагань, юні митці та активні учасники учнівського самоврядування.

Святкову ходу супроводжуватимуть муніципальний духовий колектив «Оркестра Волі», духовий оркестр Тернопільського військового гарнізону та ансамбль мажореток Палацу культури «Березіль».

Урочистості продовжать на центральному стадіоні, де традиційно відбудеться вручення золотих і срібних медалей. Також нагородять переможців міського конкурсу вишитого костюма.

Після завершення офіційної програми випускники святкуватимуть у класних колективах з батьками та вчителями.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares