Вишнівецька «Орхідея» здобула Гран-прі на фестивалі дитячих талантів (ФОТО)

У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячих талантів «Обдаровані діти України». Зразковий танцювальний колектив «Орхідея» з смт. Вишнівець Збаразького району, Тернопільської області здобув Гран-прі фестивалю. Про це повідомляє часопис Збаражчини «Народне слово».

DSC_0842-650x418

Як розповіла балетмейстер – заслужений діяч естрадного мистецтва України Оксана Пілярчук, колектив представляв дві хореографічні постановки: жартівливий танець «Солохи» і хореографічну композицію «Ніч яка місячна». «Зал гучними оплесками щиро вітав нас у кожному виступі, – сказала Оксана Пілярчук. – А найприємніше те, що нам дякували прості люди, глядачі, яким дуже сподобався наш колектив.

DSC_0859-650x418

За їхніми словами, ми були найкращими, що пізніше співпало з рішенням журі. Було багато конкурсантів у всіх номінаціях. Ми виступали під 42 номером, який став для нас щасливий. Безмежно вдячна батькам, які є невтомними спонсорами наших поїздок. Хочеться частіше брати участь у різноманітних конкурсах, але батькам самотужки не під силу фінансувати усі поїздки. Тож звертаємось до земляків, які зацікавлені у розвитку хореографічного мистецтва на теренах району взяти колектив під свою опіку. Це був би внесок у майбутнє на радість глядачам і на славу Вишнівця та району».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *